W trosce o Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość zakupów pakietów na raty – dzięki współpracy z MediRaty (MediPay).

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Endermologia

ENDERMOLOGIA NA CIAŁO I TWARZ

ZMIEŃ SIEBIE

ENDERMOLOGIA NA CIAŁO I TWARZ

Endermologia to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda wyszczuplania, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej w bardzo krótkim czasie.
Pozwala na zauważalne zmniejszenie obwodów ciała, nawet o kilka centymetrów, a jednocześnie ujędrnia i napina skórę.

Endermologia oferowana przez Studio Zmiana jest wykonywana przez urządzenie posiadające aż 4 wspomagające czynniki:
· masaż podciśnieniowy vacuum – poprawia on ukrwienie tkanki tłuszczowej, co zapewnia zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokość penetracji fal RF i światła IR,
· masaż mechaniczny – ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny, usprawniając proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszając procesy metabolizmu,
· laser biostymulujący IR (inaczej promieniowanie podczerwone) – stymuluje przyrost kolagenu i elastyny, działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu fal RF na głębsze warstwy skóry, a także zwiększa ilość dostarczonego tlenu przyspieszają proces lipolizy.
· RF fala radiowa – działa w głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastynę oraz niwelując komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje proces lipolizy w komórkach tłuszczowych, w efekcie skóra jest bardziej jędrna.
·
Chociaż zabieg jest niezwykle skuteczny i  bezpieczny, to  nie  polecamy wykonywania go kobietom w  ciąży, osobom z  chorobą nowotworową, żylakami i  stosującymi leki przeciwzakrzepowe.

Zabiegi endermologii na twarz stosuje się w celu spłycenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy, redukcji obrzęków pod oczami, redukcji podbródka, uniesienia opadających powiek, likwidacji obwisłych policzków.

KORZYŚCI:

ENDERMOLOGIA NA CIAŁO I TWARZ