W trosce o Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość zakupów pakietów na raty – dzięki współpracy z MediRaty (MediPay).

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Lipolaser

LIPOLASER

ZMIEŃ SIEBIE

LIPOLASER

Inną opcją redukcji tkanki tłuszczowej jest lipolaser – innowacyjna metoda wykorzystująca działanie zimnego lasera diodowego klasy 3D. Jest to doskonałe rozwiązanie na utratę centymetrów w obwodzie.

Zasada działania polega na biostymulacjinaturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym.
Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej, powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol.
Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega zwiotczeniu skóry.

Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych, nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Powstałe metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię.

Wśród przeciwwskazań do  przeprowadzenia zabiegu są ciąża, epilepsja czy  choroby nowotworowe. Nie  rekomendujemy lipolasera osobom mającym implanty, przyjmującym zioła i leki  światłouczulające, czy  cierpiącym na  choroby autoimmunologiczne.

KORZYŚCI:

LIPOLASER - Dzierżoniów