W trosce o Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość zakupów pakietów na raty – dzięki współpracy z MediRaty (MediPay).

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Liposukcja kawitacyjna

  • Home
  • Liposukcja kawitacyjna

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

ZMIEŃ SIEBIE

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Liposukcja kawitacyjna to  propozycja dla kobiet, które chcą poprawić wygląd i  zdecydować  się na  modelowanie sylwetki  bez  ingerencji skalpela.
Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała.

Podczas zabiegu wykorzystuje się fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, których specyfiką są drgania i nakierowuje je  na  miejsca, w  których ma odbyć  się redukcja tkanki tłuszczowej. Wibracje o wysokiej częstotliwości oddziałują na wewnętrzne partie podskórnej tkanki tłuszczowej, wspomagając ich metabolizm, co przyczynia się do usuwania produktów przemiany materii oraz toksyn i  poprawy krążenie krwi. Za usuwanie rozbitych cząsteczek tłuszczu odpowiada układ limfatyczny. Ostatecznie cząsteczki wydalane są z moczem.

Aby zabieg był skuteczny, a oczyszczenie organizmu efektywne, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie. Na kilka dni przed zabiegiem zaleca się zwiększenie spożywania płynów o około 1-1,5 l dziennie. Dobrze nawodniona tkanka jest znacznie bardziej podatna na działanie fal ultradźwiękowych. Nawodnienie jest też niezbędne do usunięcia zbędnych tłuszczów i toksyn. Dlatego płyny należy spożywać również po zabiegu.

Każdorazowo liposukcja zajmuje 30 minut. Zabieg jest nie  tylko  szybki, ale  też bezbolesny, niepozostawiający nieestetycznych śladów na  skórze. Zazwyczaj wykonuje się serie zabiegów w odstępach tygodniowych. W przypadku wyjątkowo dużego nagromadzenia tkanki tłuszczowej zabieg kawitacji ultradźwiękowej można wykonywać 2 razy w tygodniu.

Przeciwwskazaniami do korzystania z zabiegu są m.in.: ciąża i  karmienie piersią, zmiany na skórze: wysypki, rany, blizny, słaba krzepliwość krwi, choroby nowotworowe, choroby endokrynologiczne, choroby przewlekłe narządów wewnętrznych.

KORZYŚCI:

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA - Dzierżoniów