W trosce o Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość zakupów pakietów na raty – dzięki współpracy z MediRaty (MediPay).

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Masaż relaksacyjny ciała z aromaterapią

  • Home
  • Masaż relaksacyjny ciała z aromaterapią

MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA Z AROMATERAPIĄ

ZMIEŃ SIEBIE

MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA Z AROMATERAPIĄ

Masaż aromaterapeutyczny łączy w sobie zalety masażu klasycznego i aromaterapii. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele, dlatego jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym i/lub psychicznym. Masaż aromaterapeutyczny uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych: nie tylko odpręża i redukuje napięcie fizyczne i psychiczne, przez co motywuje do podejmowania aktywności fizycznej i w pośredni sposób przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, ale także wspomaga układ immunologiczny.

Relaksacyjny masaż aromaterapeutyczny pozwala na szybsze wyrównanie stanów energetycznych, uśmierza ból i wycisza. Dobór odpowiedniego do naszych potrzeb olejku, który podczas masażu wnika w głąb skóry, to klucz do sukcesu.

ć z tradycyjnej sauny suchej lub mokrej. Promienie podczerwone wnikają w ciało przekształcając się w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne.

Przeciwskazaniami do korzystania z sauny są: nadciśnienie tętnicze, epilepsja, choroby serca, nerek i wątroby, nowotwory złośliwe, grzybica skóry oraz stwardnienie rozsiane.

MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA Z AROMATERAPIĄ - Dzierżoniów