W trosce o Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość zakupów pakietów na raty – dzięki współpracy z MediRaty (MediPay).

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Fale radiowe

FALE RADIOWE NA CIAŁO I TWARZ

ZMIEŃ SIEBIE

FALE RADIOWE NA CIAŁO I TWARZ

W kosmetologii działanie fal radiowych polega na termolizie, czyli podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury bliskiej 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu kolagen obkurcza się, a następnie ulega napięciu i odnowieniu. W wyższej temperaturze dochodzi również do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, co zwiększa elastyczność skóry. Ogrzewanie skóry właściwej oraz warstwy podskórnej rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa transport tlenu do komórek. Bardziej efektywne staje się także usuwanie toksyn z organizmu.

Emitowane fale rozbijają pęcherzyk tłuszczowy, nie nisząc przy tym komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Dzięki temu zabieg uznawany jest za bardzo precyzyjny i skuteczny.

Efektem zabiegów na ciało jest wyszczuplenie oraz wygładzenie, widocznie poprawia się napięcie zwiotczałej skóry. Zabieg wykonywany na twarz, szyję i dekolt pozwala na redukcję podwójnego podbródka, opadających powiek i policzków, a także poprawia stan skóry w miejscu występowania blizn.

Połączenie technologii Vacu i RF powoduje mechaniczną granulację tkanki tłuszczowej do głębokości nawet 3 cm. W wyniku gwałtownego rozgrzania dochodzi do jej rozpadu i stopniowego usunięcia. Efektem tego jest zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i wygładzenie skóry w obszarze zabiegowym.

Przeciwwskazaniami do korzystania z zabiegu są m.in.: ciąża, połóg, karmienie piersią, infekcje, gorączka, choroby ogólnoustrojowe, infekcje, gorączka, choroby ogólnoustrojowe, nowotwory, przyjmowanie antybiotyków i sterydów.

KORZYŚCI:

FALE RADIOWE NA CIAŁO I TWARZ - Dzierżoniów